Bursa psikolog

"<yoastmark

 
 
Düet Psikoloji ailesiden Uzman Psikolog Murat Yön ve Uzman Psikolog Gülçin Özdemir YÖN olarak; çocuk, ergen, yetişkin ve çiftlere psikolojik destek vermekteyiz. Ayrıca merkezimizde dikkat testi, zeka testi, kişilik testi gibi psikolojik testler de uygulanmaktadır. Sayfanın devamında bizler, danışanlarımızdan gelen yorumlar, aldığımız eğitimler ve merkezimizle ilgili bilgilere sahip olabilirsiniz. 

bursa psikolog.

örneğin

Danışan Yorumlarımız

Uzm. Kl. Psk. Murat Yön
Uzm. Kl. Psk. Gülçin Özdemir Yön

Uzman Klinik Psikolog Gülçin ÖZDEMİR YÖN

bursa çocuk psikoloğu
Uzman Klinik Psikolog Gülçin Özdemir YÖN lise öğrenimini Nazilli Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Psikoloji lisans eğitimi sürecinde Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Yetişkin Psikiyatri ve Çocuk Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları servislerinde stajyer psikolog olarak görev yapmış olup çocuk, ergen ve yetişkin klinik görüşmelerinde bulunmuştur.

Yine psikoloji lisans eğitimi sürecinde ikinci üniversite olarak başladığı Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü’nden mezun olmuştur.

bursa psikolog.

Klinik Psikoloji alanındaki yüksek lisans eğitimini İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nde başarıyla tamamlamıştır. Uludağ Üniversitesi’nde Çalışma Psikolojisi ve İnsan Kaynakları programına birincilikle kabul almış ve bu alanda ikinci yüksek lisansına devam etmektedir.

Lisans eğitiminin ardından özel bir anaokulunda psikolog ve idareci olarak görev yapmıştır. Ardından özel bir tıp merkezinde klinik psikolog olarak görev almıştır. Uzman Klinik Psikolog Gülçin Özdemir YÖN,  çocuk-ergen ve yetişkin psikolojisi alanındaki çalışmalarına kurucusu olduğu DÜET PSİKOLOJİ ’de devam etmektedir. Aynı zamanda Türk Psikologlar Derneği Bursa Şubesi yönetim kurulunda görev almaktadır.

Uzman Klinik Psikolog Murat YÖN

Uzman Klinik Psikolog Murat YÖN , lise öğrenimini Şehit Özcan Kan Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamlamıştır. Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Psikoloji lisans eğitimi sürecinde Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde Yetişkin Psikiyatri servisinde stajyer psikolog olarak görev yapmış olup yetişkin klinik görüşmelerinde bulunmuştur.

bursa psikolog.

Klinik Psikoloji alanındaki yüksek lisans eğitimini İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nde başarıyla tamamlamıştır. Uludağ Üniversitesi’nde Çalışma Psikolojisi ve İnsan Kaynakları programına derece ile kabul almış ve bu alanda ikinci yüksek lisansına devam etmektedir.
Lisans eğitiminin ardından özel bir anaokulunda psikolog ve idareci olarak görev yapmıştır. Ardından özel bir tıp merkezinde klinik psikolog olarak görev almıştır. Uzman Klinik Psikolog Murat YÖN,  yetişkin psikolojisi alanındaki çalışmalarına kurucusu olduğu Düet Psikoloji ‘ de devam etmektedir. Aynı zamanda Türk Psikologlar Derneği Bursa Şubesi yönetim kurulunda görev almaktadır.

Çalışma Alanlarımız

Merkezimizde çocuk, ergenyetişkinlere danışmanlık verilmektedir. Ayrıca merkezimizde çocuk, ergen ve yetişkinler için psikolojik testler uygulanmaktadır.

Bursa Psikolog Ücretleri

Ücretler en sık sorulan sorular arasında bulunmaktadır. Peki psikolog seans ücretleri ne kadar? İlk olarak Bursa’da hizmet veren psikologların ücret aralığının değiştiğini söyleyebiliriz. Belirlenen ücretin psikoloğun verdiği hizmet, aldığı eğitimler, tecrübe vb hesaba katılarak belirlendiğini belirtmeliyiz. Psikolog seans ücretlerini öğrenebilmek için psikolog veya asistanı ile iletişime geçilmelidir.

Bursa Psikolog Önerisi

Psikolog önerisi sıklıkla karşımıza çıkan bir sorudur. Psikolog seçerken neye dikkat etmeliyiz?
İlk olarak psikolog tercih ederken lisans eğitiminin “psikoloji” bölümünden olmasına dikkat edilmelidir. Daha sonra ise klinik psikoloji yüksek lisans eğitimi olması incelenecek diğer bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Son olarak ise psikoloğun psikoterapi eğitimi olduğuna emin olunmalıdır. örneğin